Sanayi ve Şirket Rehberi Hata
Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.sirketi.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.sirketi.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.sirketi.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ...Son Eklenen 25 Firma

elektrik elektrik elektrik bölümü elektrik devre elektrik devreleri elektrik elektronik mühendisliği elektrik firmaları elektrik fiyatları elektrik forum elektrik İdaresi .

saat ve yedekleri alış veriş merkezleri.

Şirket 3568 sayılı serbest muhasebecilik serbest muhasebeci mali müşavirlik ve yeminli mali müşavirlik kanuna göre çıkarılan ilgili mevzuat hükümleri gereğince yetkiye haiz olan konularda muhasebe sistemleri kurmak geliştirmek .

her nevi özel hastahane tıp merkezi dal merkezi poliklinik dispanser sağlık pcağı huzur evi ve kreş açmak işletmek ve donatmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: sağlık
kategori: sağlık .

aluminyum alasimli profillerin uretimi yapilmaktadir.
 .

akaryakıt ve dolum tesisleri taşımacılık & transport.

tekstil sanayi tekstil sanayi hedef konfeksiyon konfeksiyon fabrikaları beyteks konfeksiyon konfeksiyon mağazaları konfeksiyon İzmir gürel konfeksiyon moda kon.

Şirketin amaç ve konusuna uygun olarak her türlü gıda ve tekel maddeleri satabilir.bununla ilgili yurt içi ve yurt dışı işyerleri açabilir açılmış yerlere ortak olabilir Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak ve ana sözleşmesinde ve 18.1.

firmamız ambalaj sektöründe kendi konularında dünya lideri olan transpak ve exend firmaların türkiye distrbütörlüğünü yapmakta olup kendi polipropilen ambalaj çemberini de üretmektedir. bunlar arasında polyester lilfli ambalaj Çemberi .

her türlü kırtasiye malzemeleri ve büro makinelerinin toptan ve perakende alımı satımı ve servis işleri.
sektor: alışveriş
kategori: bilgisayarcı
kuruluş tarihi: 26 haziran 2007 salı
yetkili ve ortak: - - -.

tvshop gizlikamera hırdavat lamba uçanfener fixitpro Çizik saç İpana İplik tüy parfüm hediye hediyelik dantel emmak pasta diş .

çelik.

plazma duvar Üniteleri mutfak dolabı gardrop genç odası mobilyaları çocuk odası mobilyaları banyo mobilyaları yatak odası mobilyaları raydolap uygulamaları amerikan kapı ahşap kapı .

Şirketin temel amacı dekoratif sanatlar alanında tasarım üretim montaj ticaret tepolama dağıtım pazarlama ithalat ve ihracattır ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: eğlence
kategori: sergi-f.

her türlü hastalıkların önleme teşhis tedavisi ve müdahalesi konularında sağlık hizmetleri vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: sağlık
kategori: spa merkezi
kuruluş tarihi: 20 mayıs 2009 Ç.

cep telefonu bilgisayar elektronik küçük ev aletleri spor malzameleri takı altın beyaz eşya \r\nbuzdolabı Çamaşır makinesi ve diğer herşeyi en ucuz fiyatlarla satın alabileceğiniz alışveriş İnternet sitesi..

mobilya imalatı dekorasyon mimarlık mobilya boya ve cila sistemleri nakliye işleri
sektor: alışveriş
kategori: halıcı
kuruluş tarihi: 11 kasım 2008 salı
yetkili ve ortak: - - -.

makina sanayi makina sanayi fotokopi makineleri makine resim bosch bulaşık makinesi faks makinesi sanal makine yıkama makinesi hesap makinesi İndir .

denizli izmir antalya uşak illerine 2 ayda bir çıkan bölgesel dergi çalışması.denizli il ve ilçelerine kapsayan yerel gazetesi ile fiyonk gazetesi fiyonk dergisi firmalara kurumsal hizmet katolog broşür web sayfa tasarım çalı.

cem oto kiralama vip oto kiralama havalimanı kiralık oto filo kiralama ticari oto kiralama bmw kiralama mercedes kiralama lüks oto kiralama hizmeti sunmaktadır.\r\n.

her tÜrlÜ temİzlİk maddesİ ve malzemelerİ İÇ ve diŞ tİcaretİ yapmak.ana sÖzleŞmedekİ dİĞer konular.
sektor: sektörel kobİ
kategori: İmalat sanayi
kuruluş tarihi: 27 kasım 2001 salı
yetkili ve ortak: - - -.

kiralık iskele kiralık kalıp teleskobik dikme örümcek iskele flanşlı iskele metal iskele metal kalıp dış cephe iş iskelesi.

İnfo yesiltesisat com dekorasyon İç dekorasyon dekorasyon İç dekorasyon taş dekor tiyatro dekor tiyatro dekoru tiyatroda dekor tüm dekor oyunları vakko dekor .

sürücü kursları otomotiv.

* fabrika villa İş yeri konut elektrik ve aydınlatma
sistemi tesisatı ve taahhüdü.
* telefon jeneratör Şebeke hatları
ve kablo kanal sistemi
* kumanda ve kompanzasyon panoları
* villa İş yeri ve konut d.


Sektörler :

Yeni Firmalar