Sanayi ve Şirket Rehberi Hata
Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.sirketi.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.sirketi.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.sirketi.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...

Son Eklenen 25 Firma

yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı satımı imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-kad.

takım elbise ceket pantolon gömlek pardesü palto parka safari gocuk montgomeri bulicin pantolon bulicin montgomeri podiye şort yelek etek manto tayyör her türlü çor.

hayvanlardan elde edilen et mamullerinin (salam sucuk pastırma sosis vb.) üretimi işlenmiş alımı satımı ithali ve ihratını yapar ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: süper marke.

her türlü gıda maddeleri kahve çay baharat hububat et balık kabuklu hayvanlar ve memelilerden hazırlanmış yenilecek maddeler şeker ve şeker mamaulleri kakao ve müstahsalları esasını hububat un veya nişastadan teşkil eden pastacılık mamull.

matbaacılık kağıt ticareti ve ambalaj işleri ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: medya
kategori: dizi filmler
kuruluş tarihi: 30 mart 2006 perşembe
yetkili ve ortak: gÜrtan sariİbrahİm müdür münferide.

kirtasİye tİcaretİ
sektor: hizmet servisleri
kategori: seri ilan ajansı
kuruluş tarihi: 13 ocak 1998 salı
yetkili ve ortak: - - -.

Şİrket konusu İle İlgİlİ her tÜrlÜ tekstİl sektÖrÜnÜn ÜretttİĞİ ÜrÜnlerİn İmalat pazarlama alim satimi İhracat ve İthalatini yapmak.ana muk.dİĞ.hus.
sektor: alışveriş
kategori: ev tekstili
kuruluş tarihi: 22 hazira.

gıda sanayi gıda toptancıları gida mühendisligi aydin gida gida pazari gida İş doruk gida sofra gida cp standart gida tamek gida www gida uzay gida.

konusu İle İlgİlİ her tÜrlÜ yaŞ/kuru gida ve İhtİyaÇ maddelerİ perakende ve toptan tİcaretİnİ pazarlamasini İthalat ve İhracatini yapmak.ana mukaveledekİ dİĞer hususlar.
sektor: alışveriş
kategori: market
kuruluş tarihi: 14 ağ.

alışveriş bilgisayar elektronik beyaz eşya alişveriş yerleri ankara alişveriş merkezleri ankara nin gozde alisveris merkezi armada alişveriş armada alişve.

alışveriş bilgisayar elektronik beyaz eşya Özlem alişveriş armada alisveris capitol alişveriş kipa alişveriş orkide alişveriş profilo alisveris bilgisayar cep telefonu .

İnternet kafe işleri
sektor: alışveriş
kategori: Şarküteri
kuruluş tarihi: 10 ağustos 2007 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

simultane tercüme hizmetleri için gerekli olan her türlü teknik ekipmanı almak satmak kiraya vermek ilgili cihazların bakım ve tamirini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: sağlık
kategori: solar.

elektrik ve aydınlatma malzemeleri gıda otomotiv sanayi sektörlerinde ithata ihracat ve dahili ticaret olmak üzere ticari faliyetlerde bulunmak ve Şirketin kuruluş amaçları olan işleri yapmak için gayrimenkul mallar tasarruf e.

her türlü hastane ve özel sağlık hizmeti vermek her türlü tıbbi ve kimyevi maddeler kozmetik ürünleri ve kozmetikte kullanılan her türlü kimyevi maddeler ilaç ve ilaç hammaddeleri bilumum plastik hammaddeleri her türlü tabi sentetik ve ma.

türkiye sinema ve audiovisuel kültür vakfı(tÜrsak) senedinde belirtilen her türlü ticari faaliyette bulunma ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: eğlence
kategori: sosyal -spor kulübü
kuruluş tarihi: 24 mart 19.

ortaklarının taşıma hizmetlerini pazarlamak ve bu hizmetlerle ilgili ihtiyaçlarını karşılamaktır ve 30.4.2003 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler
sektor: otel
kategori: pansiyon
kuruluş tar.

metal sanayi metal alüminyum makine l profil profil ağırlık i profil ankara profil profil makinası profil danışmanlık c profil profil yazıları .

fuar fuar organizasyon fuarcılık tekstil fuar kobi fuarı kütahya fuarı altın fuarı İzmir fuar açıkhava fuar evlendirme kayısı fuarı fuar merkezi.

-
sektor: alışveriş
kategori: Çeyiz
kuruluş tarihi: 18 mart 1958 salı
yetkili ve ortak: - - -.

insaat dekorasyon ve mobilya mahzemelerinde suntalam mdf mdflam elesgo laminat parke doorpan kapi paneli gibi urunler yetkili saticisidir.
doorpan sunta suntalam laminat parke mdf mdflam kapi paneli dekorasyon orman urunleri sunta yapi [nsaat

firmamız yaptığı tüm İşlerde son kullanıcı memnuniyetiniesas almaktadır. 4mbilişimekibindebulunankonusundauzmançalışmaarkadaşlarıyla projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve bilişim hizmetleri vermektedir. \r\n.

turİzm turizm seyahat tatil köyleri oteller tur organizasyon gezi hotel.

toptan gida alim sa satimi ve hali yikama İŞlerİ
sektor: yiyecek
kategori: bakkal
kuruluş tarihi: -
yetkili ve ortak: - - -.

atmler.


Sektörler :

Yeni Firmalar