Sanayi ve Şirket Rehberi Hata
Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.sirketi.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.sirketi.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.sirketi.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ...Son Eklenen 25 Firma

halı kilim halı kilim tekstil makina tekstil kent zorlu tekstil berdan tekstil eren tekstil taha tekstil tekstil bı akman tekstil tekstil m.

giyim sanayi giyim sanayi elbise giydirme oyunu elbise resimleri takım elbiseler takim elbise elbise dolabı bebek elbiseleri İş elbisesi yazlık .

kafe bİlardo İŞletmecİlİĞİ
sektor: cafe
kategori: Çay bahçesi
kuruluş tarihi: 11 kasım 1997 salı
yetkili ve ortak: - - -.

Şirket her türlü petrol ve petro kimya ürünleriyle her türlü akaryakıt ve madeni yağlar gibi kimyevi ürünlerin imalatı alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak. Şirket konu ve amaçları ile ilgili olarak yurt içi ve yurt .

her türlü tekstil ve konfeksiyon ürünlerinin imalatı alımı satımı ithalat ve ihracatı bu ürünlerin üretiminde kullanılan kumaş etiket fermuar her türlü tekstil ve konfeksiyon aksesuarlarının imalatı alımı .

basın yayın matbaa transfer baski makinasi vinil baski yaldiz baski Özgün baski nedir Özgün baski resim Şablon baski baski devre Çikarma baski dünyasi bü.

-
sektor: alışveriş
kategori: İnşaat-yapı malzemeleri
kuruluş tarihi: 05 aralık 2007 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

alışveriş alışveriş merkezleri web sayfası tasarımı yapı ticaret Çelik ticaret ambalaj ticaret eticaret sitesi kolay ticaret eticaret paketi eticaret yazılımı mağaza.

sağlık hizmetleri sağlık.

dekorasyon İç dekorasyon dekorasyon İç dekorasyon büro dekorasyon cafe dekorasyon cam dekorasyon dekorasyon ankara dekorasyon bursa dekorasyon dergileri d.

radyo tv film müzik sanayi radyo tv film müzik sanayi basin duyurusu basin ekspres basin kanunu basin kuruluşlari basin tarihi basin yayin basin yayin .

mobilya sanayi mobilya sanayi poli mobilya mobilya makinaları dogtaş mobilya kervan mobilya İdaş mobilya kayseri mobilya moda mobilya türkmen mobilya.

giyim aksesuarları İmalat satışı giyim aksesuarları İmalat satışı takım elbiseleri elbise markaları siyah elbise sarar takım elbise puanlı elbise giydirme oyunları .

her türlü radyo ve televizyon progrmlarının yapımı stüdyo kurulması seslendirilmesi çoğaltılması yayınlanması radyo ve televizyon yayınları ile ilgili her türlü teknik işlemlerin yapılması ve 24.8.1995 tarihinde tesc.

nakliyatçılar nakliyatçılar hava lojistik komutanlığı netlog lojistik lojistik firmalari balnak lojistik tırsan lojistik uluslar arası lojistik adahan lojistik.

gıda sanayi gıda sanayi İzmir gida Çarşisi torunlar gida mnd gida lider gida ankara gida yudum gida ekol gida ertay gida helal gida gida kdv oran.

gıda sanayi gıda sanayi toptan gıda nur gida gida fabrikalari kale gida gida market gc gida pak gida marka gida com merko gida na.

elektrik elektrik elektrikli bilet motoru elektrikli cezve elektrikli duvar oyunu elektrikli İsitici elektrikli motolet elektrikli scoter elektrikli sofben .

plastik İmalat satış plastik İmalat satış plastik kapak lider plastik sert plastik bora plastik ak plastik güven plastik naksan plastik plastik tabak plastik.

gıda ürünleri toptan perakende satışı işleri
sektor: hizmet servisleri
kategori: postane
kuruluş tarihi: 12 ocak 2010 salı
yetkili ve ortak: - - -.

otobüs İşletmeleri otobüs İşletmeleri akdeniz turizm didim turizm es turizm gürkan turizm turizm otel İşletmeciliği türkiye turizm turizm İş ayder .

metal sanayi metal alüminyum makine new metal slug mega metal metal fest h metal metal blog hair metal metal gear solid 2 substance .

Şirket deniz ve göllerde çalışabilen her türlü ulaşım ve nakliye aracının imal ve inşa edebilir yaptırabilir satabilir satın alabilir ithal ve ihraç edebilir; her türlügemi ve ulaşım aracında kullanılabilen araç gereç m.

her türlü kara araçlarının otopark ve yıkama hizmetlerini ve bakım işlerini yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: spor
kategori: basketbol
kuruluş tarihi: 23 mayıs 2005 pazartesi
yetkili ve orta.

büfe işleri
sektor: spor
kategori: fitness
kuruluş tarihi: 05 mart 2004 cuma
yetkili ve ortak: - - -.


Sektörler :

Yeni Firmalar